הסיפור של Becks

מי אנחנו?

בקס הוא מותג קונדיטוריה בהשראה צרפתית הפועל במשלוחים תחת קירור מבוקר, לכל רחבי צפון ומרכז הארץ.
בר, קונדיטורית מקצועית המתמחה בתחום למעלה מעשור. ממשיכה ללמוד ולהתפתח מרגע לרגע ולעולם לא מפסיקה ליצור, להמציא, לשפר ולשדרג.

שם המשפחה Beck, יחד עם המורשת הגרמנית של דייקנות ומוסר עבודה מבית אמא וסבתא,
הם אבני היסוד להקמת המיזם המשותף Becks.

תחת ידיו נקפיד לתת לכם את מיטב הפטיסרי הצרפתי הקלאסי והמודרני לצד אפייה מהעולם, תחת סטנדרטים עקביים ונוקשים, והיד עוד נטוייה.

"הצלחה ומקצוענות הם תוצר לוואי של עבודה מתמדת, בדרך ארוכה ומסועפת…" 

Bar Portrait PNG

חיפשתי בתוכי כיוון אחר בו אני יכולה לשמח אנשים. לתת להם ממני, לראות בשמחתם ולהרגיש סיפוק עצום. מאז ומתמיד הייתי טובה בבישול, לכן גמלה בליבי ההחלטה. נרשמתי ללימודים בבישולים ותוך כדי הסטאז' התחלתי לעבוד במסעדת סרדיניה של השף רועי סופר. התחנה הבאה הייתה המטבח של רפאל. שנתיים של עבודה אינטסיבית ביותר, למידה ללא הרף מהשף רפי כהן, הביאה אותי לתפקיד הסו שף הנכסף. שנתיים של רכישת מיומנות ומקצועיות במטבח, שלנגד עיניו עומדים מטבחי המישלן הצרפתיים, וזה עמד בכך בגאון ובעקביות לאורך השנים.

הגעגוע לידיו הקסומות של השף רועי סופר, הביא אותי חזרה למטבחו במסעדת בינדלה האיטלקית. מפגש של חומרי גלם ללא פשרות, עם יד שמעטי מעט ניחנים בה.

לימים החלטתי להרחיב את תחום מיומנותי גם לקונדיטוריה הצרפתית אליה נמשכתי מהרגע הראשון בו דרכה כף רגלי במטבחים. לימודי קונדיטוריה נרחבים בבישולים, שלאחריהם סטאז' של חצי שנה, כשאני מלווה את טובי הקונדיטורים שהגיעו לחלוק עימנו את יודעם, כמו מרטין דיאז, פרנק האסנוט וג'ואן מרטין.   

בסיום הסטאז' עבדתי כשנה אצל רביבה וסיליה, שהיה בית ספר נהדר להמשך הדרך בעולם זה.

משם המשכתי לתחנה הבאה, היא קונדיטוריית זקס ברעננה, אותה ליוויתי בהקמתה וקידומה כקונדיטורית ראשית, כאשר כל יום ב4 בבוקר התנור כבר עובד במלוא המרץ.

 

הלוגו שלנו, שנהגה, אוייר ועוצב בהשראת החיבור הנפשי ועמוק שלנו,
בין הקונדיטוריה הצרפתית לעונת החורף הקסומה מכל.

לאורך כל השנים הללו הקדשתי את כל שעות הפנאי שלי להתנסות, חקר והרחבה תיאורטית ומעשית בתחום הפטיסרי הצרפתי, כאשר לאט לאט הבית כולו הפך למטבח קונדיטוריה מקצועי.

בעשר השנים האחרונות עבדתי ללא לאות, לילות כימים, חודשים בהם עבדתי 350 שעות, כאשר השינה עוברת לקצה סדר העדיפויות. הגיע הרגע עליו חלמתי כל חיי
וביתר שאת בעשר השנים האחרונות.

סוף סוף זו אני שמביאה בפניכם את מי שאני, את היכולות והאהבות הכי גדולות שלי.

את אהבתי הגדולה מכל לקונדיטוריה הצרפתית, לרמה הגבוהה ביותר של פטיסרי קלאסי ומדוקדק. הערכתי האין סופית למקצוע ולקונדיטורים הצרפתים שפרפקציוניזם הוא נר לרגלם.

יוצאת לדרך של שאיפה ורדיפה לשלמות, שתביא לידי ביטוי שנים של עבודה קשה במטבחים מכל הסוגים.

היום אני יוצרת תפריט עשיר ומקורי מזה כמעט שנה, מנסה ומשנה, משפרת ומשדרגת אפייה ברף הגבוה שהצבתי לעצמי. סטנדרט לא מתפשר המלווה אותי לאורך כל שנותיי בתחום, תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ושקידה ללא הרף על יצירתיות והמצאה עצמית".

אנו שוקדים ונמשיך לשקוד על מנת להביא
את המיטב שלנו ושל הפטיסרי הצרפתי
הכל כך מוערך על  ידינו, על מנת לספק את החוויה המקורית בארצינו הקטנטונת.

מקווים ומאמינים בלב שלם שתיהנו.

Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן